Nasza misja

Najsłabszym ogniwem systemów ochrony danych osobowych jest człowiek. Chcemy zwiększać bezpieczeństwo danych osobowych i nauczyć pracowników właściwego ich przetwarzania

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ekspertów ds. ochrony danych osobowych. Pracujemy w Kancelarii Lex Artist. Z dumą możemy o sobie powiedzieć – jesteśmy liderem na rynku ochrony danych osobowych w Polsce.

Co robimy?

Przeprowadzamy audyty, opracowujemy procedury, sprawujemy funkcję ABI u Klientów. A przede wszystkim… SZKOLIMY. Uwielbiamy dzielić się wiedzą na temat bezpiecznego przetwarzania danych z uczestnikami naszych szkoleń stacjonarnych i e-learningowych.

Dlaczego robimy to dobrze?

Od 9 lat tworzymy systemy ochrony danych osobowych, które są proste, skuteczne i nie krępują działalności biznesowej Klienta. To właśnie bogate doświadczenie wsparte innowacyjną i atrakcyjną formą sprawiają, że nasze e-szkolenia są takie dobre.

Jesteśmy zespołem ekspertów z zakresu ochrony danych osobowych wspieranych przez designera, który pomaga nadać naszym e-szkoleniom „ludzką twarz”;)

Łukasz Zegarek CEO, deweloper

Człowiek instytucja #1. Jedyny nie-prawnik w zespole. Dba o "ludzką twarz" e-szkoleń i dokonuje niemożliwego - sprawia, że użytkownicy rzeczywiście czytają treści slajdów!

Przemysław Zegarek CEO, Ekspert merytoryczny

Założyciel Kancelarii Lex Artist. Wyznacza strategię i misję działania, ale i w treści slajdów potrafi namieszać. Oczywiście w pozytywnym sensie tego słowa 🙂

TEST TESTO nas