Demo e-learningu

Możemy napisać, że nasze e-learningi z ochrony danych osobowych są najlepsze. Ale nie wierz nam na słowo – przekonaj się sam! „Przeklikaj” wersję dla użytkownika, albo obejrzyj krótki filmik z prezentacją.

Demo „do przeklikania”

Przekonaj się, że e-learningi z ochrony danych osobowych mogą być interesujące! Przejrzyj slajdy z przykładowymi definicjami i procedurami, przejdź przez 2 mini-gry. Spróbuj uruchomić szkolenie w telefonie / na tablecie. Dobrej zabawy!

Uruchom demo
 • Samo szkolenie z zakresu ochrony danych jest przystępne zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej. System sprawnie działa również na tabletach, w które wyposażeni są pracownicy działu sprzedaży Wurth Polska. Taka elastyczność jest dla nas niezmiernie ważna.

  Małgorzata Toczeńska Wurth Polska
 • Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób interesujący i zrozumiały oraz zawierało wiele praktycznych wskazówek związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

  Monika Trzcińska IPSOS
 • Zawartość merytoryczna - jak najbardziej na plus, dla kogoś kto nie miał nigdy styczności z ochroną danych osobowych (nowy pracownik) będzie to świetna sprawa, wiedza w pigułce, przystępny sposób nauczania i naprawdę prosty język w dużym stopniu ułatwiają przyswojenie wiedzy.

  Michał Nieścioruk Red iConn
 • Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Przekaz był jasny i zrozumiały, poparty przykładami.

  Henryk Borczyk TAURON Ciepło

Zobacz wideo

Prawda, że całkiem dobre to demo? Zapewniamy, że pełna wersja jest jeszcze lepsza. I oczywiście dłuższa;)

sprawdź cennik
TEST TESTDemo